Vše pro vaše kolo: Tipy z velomontu pro jarní vyjížďky

Velomont

Velomont: Váš cyklistický parťák

Velomont je váš partner pro všechno, co se týká kol. Ať už jste vášnivý cyklista, víkendový jezdec nebo se prostě jen potřebujete dostat z bodu A do bodu B, Velomont vám pomůže. Nabízíme široký výběr jízdních kol od renomovaných značek pro všechny věkové kategorie a úrovně zkušeností. Naši zkušení technici vám pomohou s výběrem toho správného kola a vybavení přesně podle vašich potřeb a rozpočtu. A pokud už kolo máte, postaráme se o něj v našem špičkově vybaveném servisu. Provádíme opravy a servis všech typů jízdních kol, od běžné údržby až po složité opravy. Používáme pouze originální náhradní díly a nejmodernější technologie, abyste si jízdu na svém kole mohli užít naplno. Kromě prodeje a servisu jízdních kol nabízíme také širokou škálu cyklistických doplňků a oblečení. Najdete u nás vše od helem a světel přes cyklistické dresy a kraťasy až po brašny a nosiče. Ať už se chystáte na krátkou projížďku nebo na náročnou cyklotúru, ve Velomontu najdete vše, co potřebujete. Navštivte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb a o tom, že pro nás cyklistika není jen práce, ale vášeň.

Servis kol všech typů a značek

V našem veloservisu se specializujeme na servis a opravy kol všech typů a značek. Ať už vlastníte horské kolo, silniční kolo, krosové kolo, elektrokolo nebo třeba dětské kolo, naši zkušení mechanici si s ním poradí. Provádíme servis a opravy všech komponentů kola, včetně brzd, převodů, kol, odpružení a elektroinstalace. Používáme pouze kvalitní náhradní díly od renomovaných výrobců, abychom zajistili dlouhou životnost a spolehlivost vašeho kola. Kromě servisu a oprav nabízíme také prodej jízdních kol a elektrokol od předních světových značek. Náš tým vám ochotně poradí s výběrem kola, které bude vyhovovat vašim individuálním potřebám a požadavkům. Poskytneme vám odborné konzultace ohledně výběru správné velikosti rámu, typu odpružení, brzd a dalších komponentů.

Prodej nových kol a elektrokol

V našem velomont servisu a prodejně kol najdete širokou nabídku nových kol a elektrokol od předních světových značek. Ať už hledáte kolo na silnici, do terénu, nebo na každodenní dojíždění, u nás si zaručeně vyberete.

Nabízíme kola pro všechny věkové kategorie a výkonnostní úrovně, od dětských kol až po profesionální závodní speciály. Náš zkušený personál vám rád poradí s výběrem kola, které bude vyhovovat vašim individuálním potřebám a požadavkům.

Kromě prodeje kol se specializujeme také na servis a opravy všech typů jízdních kol. Naši mechanici mají dlouholetou praxi a používají pouze kvalitní náhradní díly.

Při koupi nového kola u nás získáte zdarma garanční prohlídku a slevu na servis. Navštivte naši prodejnu a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb a produktů.

Široká nabídka cyklistických doplňků

Ať už se chystáte na náročnou horskou trasu, nebo jen tak na pohodovou vyjížďku, správné vybavení je základ. V našem servisu a prodejně kol najdete širokou škálu cyklistických doplňků pro všechny typy jízdních kol a cyklistů. Nabízíme vám vše od kvalitních cyklistických helem, přes odolné pláště a duše, až po funkční oblečení do každého počasí. Samozřejmostí jsou i cyklistické brýle, rukavice a další doplňky pro vaše pohodlí a bezpečnost. Pro váš bicykl nabízíme široký výběr komponentů - od řazení a brzd, přes sedla a řídítka, až po pedály a kola. Náš zkušený personál vám rád poradí s výběrem těch nejvhodnějších doplňků pro vaše kolo a styl jízdy. Ať už jste profesionál, nebo rekreační cyklista, u nás si vybere každý.

Zkušení mechanici s certifikací

V našem servisu a prodejně kol sázíme na zkušené mechaniky s certifikací. Víme, že vaše kolo je pro vás víc než jen dopravní prostředek – je to parťák na cesty, sportovní náčiní i zdroj radosti. Proto si zaslouží tu nejlepší péči. Naši mechanici se pravidelně školí u renomovaných značek jako Shimano, SRAM nebo Fox, aby byli vždy v obraze o nejnovějších technologiích a trendech v cyklistice. Díky tomu si poradí s jakoukoli výzvou, ať už jde o běžný servis, složitou opravu nebo upgrade vašeho kola. Ať už jezdíte na horském, silničním, gravelovém nebo elektrokole, u nás se o něj postaráme s maximální péčí a profesionalitou.

Rychlé a spolehlivé opravy

V dnešní uspěchané době nikdo nechce čekat na opravu kola týdny. Proto se v našem veloservisu zaměřujeme na rychlé a spolehlivé opravy všech typů jízdních kol. Ať už potřebujete seřídit přehazovačku, vyměnit duši, nebo provést složitější servisní úkon, naši zkušení mechanici jsou vám k dispozici. Díky skladovým zásobám běžných náhradních dílů pro jízdní kola od renomovaných značek jako je Shimano, SRAM nebo Campagnolo, jsme schopni většinu oprav provést na počkání. Samozřejmostí je použití kvalitního nářadí a diagnostických přístrojů, které zaručují precizní práci a dlouhou životnost opravených komponentů. Věříme, že čas jsou peníze, a proto děláme maximum pro to, abyste se na své kolo mohli spolehnout co nejdříve.

Poradenství při výběru kola

Výběr správného kola pro horskou cyklistiku může být náročný. Na trhu je nepřeberné množství modelů a typů. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Naši zkušení technici vám poradí s výběrem kola na míru. Zohledníme vaše jezdecké dovednosti, styl jízdy, terén, ve kterém se budete pohybovat, a rozpočet. Nabízíme široký výběr horských kol od renomovaných značek. Prodej je pouze začátek. Poskytujeme kompletní servis jízdních kol. Provádíme záruční i pozáruční opravy. Postaráme se o seřízení brzd, přehazovačky, odpružení a dalších komponentů. Používáme pouze originální náhradní díly. Pravidelný servis je důležitý pro bezproblémový chod vašeho kola a vaši bezpečnost.

Testovací centrum pro elektrokola

V našem velomontážním a servisním centru pro jízdní kola jsme hrdí na to, že nabízíme nejmodernější testovací centrum elektrokol. Chápeme, že výběr toho správného elektrokola může být náročný, a proto vám chceme poskytnout možnost si různé modely vyzkoušet a najít ten perfektní pro vaše potřeby. Naše testovací centrum je vybaveno širokou škálou elektrokol od předních značek, které pokrývají různé styly jízdy, od městských elektrokol po horská elektrokola. Náš zkušený personál vám rád pomůže s výběrem vhodného modelu a velikosti kola a seznámí vás s jeho funkcemi a ovládáním. Testovací trasa je navržena tak, aby simulovala různé jízdní podmínky, včetně kopců, rovin a různých povrchů. To vám umožní otestovat si výkon elektrokola v různých situacích a zjistit, jak se chová při jízdě do kopce, z kopce i po rovině. Věříme, že osobní zkušenost je při výběru elektrokola klíčová. Proto vám nabízíme možnost si elektrokolo důkladně otestovat a porovnat různé modely předtím, než se rozhodnete pro koupi. Návštěva našeho testovacího centra je zdarma a není nutná žádná rezervace.

Vlastnost Velomont
Nabízené služby Servis jízdních kol, Prodej jízdních kol, Prodej doplňků

Pravidelné servisní prohlídky

Pravidelné servisní prohlídky jsou pro vaše kolo to nejlepší, co pro něj můžete udělat. Nejenže prodloužíte jeho životnost, ale také zlepšíte jeho funkčnost a bezpečnost. Doporučujeme prohlídku alespoň dvakrát ročně, ideálně na jaře před začátkem sezóny a na podzim před zazimováním. Během jarní prohlídky se zaměříme na seřízení brzd a přehazovačky, dofouknutí plášťů, kontrolu řetězu a promazání všech důležitých částí. Na podzim se pak postaráme o důkladné vyčištění kola, ošetření rámu a kontrolu ložisek. Samozřejmostí je i kontrola šroubů a dotažení všech komponentů. Kromě těchto základních prohlídek nabízíme i servisní balíčky pro náročnější cyklisty, kteří své kolo využívají intenzivněji. Nepodceňujte péči o vaše kolo a svěřte ho do rukou odborníků.

Na kole je krásné to, že vás doveze kamkoliv chcete, a přitom vám dovolí vnímat svět kolem sebe tak nějak opravdověji.

Zdeněk Šimek

Věrnostní program pro zákazníky

Vážení zákazníci, chceme vám poděkovat za vaši přízeň a podporu! Proto jsme pro vás spustili věrnostní program, který ocení vaše nákupy v našem velomont a servisu. Za každých utracených 100 Kč získáte 1 bod. Nasbírané body pak můžete uplatnit na slevy z dalších nákupů, a to jak na zboží, tak i na servisní služby. Čím více nakupujete, tím větší slevy získáváte!

Kromě bodů za nákupy pro vás chystáme i další akce a speciální nabídky. Pravidelně budeme informovat o novinkách a slevách prostřednictvím emailu a sociálních sítí. Staňte se členy našeho věrnostního programu a užijte si jízdu na kole naplno s výhodami, které vám nabízíme. Registrace je snadná a rychlá, stačí vyplnit krátký formulář na naší prodejně nebo na webových stránkách. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 10. 07. 2024

Kategorie: sport

Autor: Vítězslav Novák

Tagy: velomont | servis a prodej jízdních kol